#1 26-09-08 16:04:54

Katsumi_chan

Admin

Zarejestrowany: 22-09-08
Posty: 107
WWW

Anime puszczane na "dżetiksie"

Więc, co myślicie o anime puszczanych na Dżetiksie? Bo jak dla mnie to całkowicie zje... ekhem ^^'''' zwalili robotę xD Moje uzasadnienia:

1. Co to w ogóle ma być za cholerna cenzura? o_O przecież oni wycinają najlepsze momenty!! >< No bo np. co to miało być jak wycięli pocałunek Sasa z Naruciszem? Tosz tam nawet nie wiadomo o co chodzi! >>""
2. Głosy, czyli ogólnie polski dubbing -.- Ja centralnie leżę na podłodze i leje się z tego na powierzchni całego dywanu xDD biedny wujek Oro, łasica i Tsu. Jak można było ich tak okaleczyć? o.O Oni nie byli niczemu winni! xD
3. Wymowa imion. Jak dla mnie totalna porażka tysiąclecia. Jak można takie głupoty wygadywać? Neji zamiast Nedżi? Za pierwszym razem myślałam że padnę o.O
4. W kółko puszczają te same odcinki O.o No ileż można dawać ciągle to samo!? Masakra...
5. Kumalski? WTF?! O_o  o co w ogóle w tym lata? >.>""

Ciekawa jestem Waszych opinii ^^


http://img212.imageshack.us/img212/1962/rameckaxdwt5.jpg

Offline

 

#2 26-09-08 16:29:49

Kagana

Użytkownik

Zarejestrowany: 24-09-08
Posty: 17
WWW

Re: Anime puszczane na "dżetiksie"

powiem w takiej samej kolejności co ty:

1. Cenzura, tez jestem za nie, wycieli co jest naprawdę najfajniejsze i ekscytujące xD np: lejącą się krew...
2. Dubbing... Itachi mnie powala ma głos jak jakiś 40 latek LoL.... ale np: podoba mi się głos Kakashiego... jak dla nie jest super... dużo postaci ma strasznie śmieszny dubbing... ale niektóre spox.
3. Wymowa imion jest.... "total masakrion..." xD
4. Nie mam dżetiksa więc nie wiem jak z tymi odcinkami, ale oglądałam na kreskowka.pl
5. Ta to słówko wymawiane przez Naruciaka w dubbungu polskim jest masakryczne X/

PS: Słyszałam jakieś plotki, ze podobno ktoś już przysyła te ocenzurowane odcinki dżetiks to puszcza, ale to mogą być tylko zwykłe ploty.

Offline

 

#3 26-09-08 16:37:21

Katsumi_chan

Admin

Zarejestrowany: 22-09-08
Posty: 107
WWW

Re: Anime puszczane na "dżetiksie"

Prawdopodobnie wykupują (nie jestem pewna skąd, chociaż mam swoje poglądy, ale nie chcę nikogo wprowadzać w błąd) i potem puszczają takie jakieś nie wiadomo co -.-
Poza tym ja mam już swoje zdanie ^^ Mianowicie:
Precz z cenzurą! Olać cholernego jetixa!


http://img212.imageshack.us/img212/1962/rameckaxdwt5.jpg

Offline

 

#4 30-09-08 22:02:49

poolon

Użytkownik

12794401
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 30-09-08
Posty: 32
WWW

Re: Anime puszczane na "dżetiksie"

Spójrzcie na to z innej perspektywy, z perspektyty jetixa. Oni przecież doskonale wiedzą, co robią. Im raczej nie zależy na Was. Im zależy na 11 letnich dzieciakach oglądających YinYangJo i Power Rangers. Te dzieciaki nie rozróżniają "Neji czy Nedżi", "SasUke czy Saske". Więc po co się męczyć i tłumaczyć dokładnie? Po co marnować hajs na lepszy dubbing? Wisi im to, że tak powiem. Cokolwiek tu powiemy, Dżetiks będzie miał się dobrze, nawet wiedząc o swojej beznadziejności i nie zamierzając cokolwiek z nią zrobić.


i wsio xd

Offline

 

#5 06-10-08 20:08:52

poolon

Użytkownik

12794401
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 30-09-08
Posty: 32
WWW

Re: Anime puszczane na "dżetiksie"

Ofc po stronie ludzi, a nie małp. Zasugerowałem tylko, że jetix NIGDY sięnie polepszy


i wsio xd

Offline

 

#6 07-10-08 18:29:49

Katsumi_chan

Admin

Zarejestrowany: 22-09-08
Posty: 107
WWW

Re: Anime puszczane na "dżetiksie"

Nu niestety Pomarzyć zawsze można, chociażby o tym żeby np. w najbliższym czasie dżetisisko zbankrutowało o.o" albo coś w tym stylu  xP


http://img212.imageshack.us/img212/1962/rameckaxdwt5.jpg

Offline

 

#7 13-10-08 19:54:34

poolon

Użytkownik

12794401
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 30-09-08
Posty: 32
WWW

Re: Anime puszczane na "dżetiksie"

Zwróćcię uwagę, jak jetix zmolestował popularne anime "Shaman King". To co oni zrobili z Hao to.... ech... Szkoda słów. Jedyny dubbing "SK" wg mnie udany, to Laiserk (tak się go pisze? xD)


i wsio xd

Offline

 

#8 18-10-08 18:20:33

Katsumi_chan

Admin

Zarejestrowany: 22-09-08
Posty: 107
WWW

Re: Anime puszczane na "dżetiksie"

Załóżmy, że tak xD A co do SK to całkowicie się zgadzam. Spierniczyli robotę tak samo jak w Naruciszu -.-


http://img212.imageshack.us/img212/1962/rameckaxdwt5.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.oligo.pun.pl www.elektronikolsztyn.pun.pl www.dirt-bike.pun.pl www.gwiezdni-wedrowcy.pun.pl www.bn-studia.pun.pl